Aras Kombi Servisi

Çağrı Merkezi
0212 447 4 424Hizmetlerimiz

Aras Kombi Servisi

 Aras kombi servisi alanında profesyonel ekip ve kadromuzla İstanbul Avrupa yakasına servis hizmeti vermekteyiz. Haftanın 7 günü; kombi servisi, kombi bakımı ve hizmetleri vermekteyiz. 1 yıl boyunca işçilik ve değişen parça garantisi imkanı sunuyoruz. Kombi servisi talepleriniz için (0212) 447 44 24 - (0534) 263 23 30 no'lu çağrı merkezi numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

 Tüm kombi modellerine servis hizmeti vermekteyiz. Servis talebinde bulunduğunuz gün içerisinde. İstanbul genelindeki servis araçlarımız en kısa zamanda size ulaşarak sorununuza yerinde çözüm bulacaktır. aras kombi teknik servis çalışanlarımız bakım ve servis işlemleri ile ilgilenerek müşteri memnuniyeti'ni hedeflemektedir.

 Çalışan ekip üyelerimiz kombi servisi ve bakımı alanında profesyonel kişilerdir. Bu bakımdan tüm işlemler titizlikle yürütülmektedir. Sizde talepte bulunmak için (0212) 447 44 24 - (0534) 263 23 30 numaralarından çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

 Kombi Bakımı

 Kombi bakımı olarak Avrupa yakasındaki tüm ilçelere servis hizmeti vermekteyiz. Kombi bakımını yaptırmanız cihazınızın çalışma performansını ve ömrünü etkilemektedir. Yanlış bir bakım veya hiç bakım yaptırmamanız olumsuz sonuçlar doğurur. Firma olarak her yıl periyodik olarak  kombi bakım yaptırmanızı öneriyoruz.

 Kombi bakımı ile ekonominizede katkıda bulunursunuz. Bakımı yapılmayan kombiler güç sarfiyatını arttırır ve kabarık faturaların gelmesine neden olur. Kombi bakımı ile bakım sonrasında sıcaklık dağılımı düzelecek, bakımı yapılmayan  kombi cihazları zaman içerisinde can güvenlğinizi tehlikeye sokabilir.

 Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

• Kombinizin veya doğal gaz sobanızın çalışma performansını etkileyecek tozların temizlenmesi.
• İmbisat(hava tankı) deposunun hava kontrolü.
• Gaz geçiş enjektörlerin temizlenmesi.
• Brülör temizliği.
• Su akış basıncı kontrolü.
• Ateşleme bujilerinin temizliği.
• Radyatör ısı kontrolü.
• Baca çekiş kontrolü.
• Sıcak su derecesi sabitleme.
• Radyatör dönüş filtresinin temizlenmesi.

 Çalışan ekip üyelerimiz kombi servisi ve bakımı alanında profesyonel kişilerdir. Bu bakımdan tüm işlemler titizlikle yürütülmektedir. Sizde talepte bulunmak için sitemizden numaranızı bırakarak sizlere ulaşmalarını sağlayabilir veya (0212) 447 44 24 - (0534) 263 23 30 numaralarından çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

 

 


Kombi Arıza Onarım

Kombinizin Bakım Onarım işlemleri Aras kombi servisi güvencesiyle özenle yapılır. Çağrı merkezlerimizden bilgi alınız.

Kombi Bakım

Kombiniz zaman içerisinde oluşan yıllık bakım ihtiyaçları çeşitli ve tehlikeli arızalara yol açar.

Kombi Arıza

Kombinizde yaşayacağınız herhangi bir arıza durumunda bizleri çağrı merkezlerimizinden arayabilirsiniz.

Servis Hizmeti

Aras kombi servisi tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir yapmanız gereken bize ulaşmak.


Etiketler : Aras Kombi Servisi, Kombi, Kombi Bakımı, Kombi Arıza, kombi servis, kombi servisi, kombi teknik servis, kombi teknik servisi,Kombi, Kombi Bakım Servisi, Kombi Tamir Servisi, Kombi Onarım Servisi, Kombi Arıza Servisi, Kombi Servisi, En Yakın Kombi Servisi,kombi onarım,


Copyright © 2013 - Aras Kombi Servisi / All Rights Reserved.
Sitemizde yer alan logo ilgili markaya aittir. Markanın özel servis hizmetini vermekteyiz. 2013 ©