Aras Kombi Servisi

Çağrı Merkezi
0212 447 4 424Hakkımızda

Bünyemizde oluşturduğumuz mobil servis ağı ile İstanbul Avrupa yakasında hizmet vermekteyiz. Çağrı merkezimiz gününde servis hizmeti sunabilmemiz için en büyük yardımcımızdır. 7/24 çalışan çağrı merkezimize randevu için başvurabilirsiniz. En büyük referansımız müşterilerimizdir. Bu prensip ile yola çıkan aras kombi servisi bugün geniş müşteri portföyü içerine bir çok bireysel ve kurumsal müşteri dahil etmeyi başarmıştır. Serviste süratin ne kadar önemli olduğunun farkında olan teknikerlerimiz kombinizdeki problemlerinize en hızlı sürede müdahale ederek şikayetinizi giderirler.

Aras Kombi servisi kaliteli, güvenilir ve hızlı bir servisin ucuza da verilebileceğini tüm sektöre ispatlamış bulunmakta. Aras Kombi servisi olarak Her geçen gün daha da artan müşteri portföyümüz müşterilerimizin sürekli olarak güvenlerini kazandığımızın en büyük kanıtıdır.

 
 

 

 


Kombi Arıza Onarım

Kombinizin Bakım Onarım işlemleri Aras kombi servisi güvencesiyle özenle yapılır. Çağrı merkezlerimizden bilgi alınız.

Kombi Bakım

Kombiniz zaman içerisinde oluşan yıllık bakım ihtiyaçları çeşitli ve tehlikeli arızalara yol açar.

Kombi Arıza

Kombinizde yaşayacağınız herhangi bir arıza durumunda bizleri çağrı merkezlerimizinden arayabilirsiniz.

Servis Hizmeti

Aras kombi servisi tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir yapmanız gereken bize ulaşmak.


Etiketler : Aras Kombi Servisi, Kombi, Kombi Bakımı, Kombi Arıza, kombi servis, kombi servisi, kombi teknik servis, kombi teknik servisi,Kombi, Kombi Bakım Servisi, Kombi Tamir Servisi, Kombi Onarım Servisi, Kombi Arıza Servisi, Kombi Servisi, En Yakın Kombi Servisi,kombi onarım,


Copyright © 2013 - Aras Kombi Servisi / All Rights Reserved.
Sitemizde yer alan logo ilgili markaya aittir. Markanın özel servis hizmetini vermekteyiz. 2013 ©