Viessman Kombi Servisi

Çağrı Merkezi
0212 447 4 424


Viessman Kombi Servisi - Bakım ve Arıza :


Viessmann  Kombi Servisi

Viessmann  kombi servisi alanında profesyonel ekip ve kadromuzla İstanbul Geneline servis hizmeti vermekteyiz. Haftanın 7 günü; Viessmann  kombi servisi, Viessmann  kombi bakımı ve hizmetleri vermekteyiz. 1 yıl boyunca işçilik ve değişen parça garantisi imkanı sunuyoruz  Viessmann  kombi servisi talepleriniz için (0212) 447 44 24 çağrı merkezi numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

 Tüm Viessmann kombi modellerine servis hizmeti vermekteyiz. Servis talebinde bulunduğunuz gün içerisinde. İstanbul genelindeki servis araçlarımız en kısa zamanda size ulaşarak sorununuza yerinde çözüm bulacaktır Viessmann  kombi teknik servis çalışanlarımız bakım ve servis işlemleri ile ilgilenerek müşteri memnuniyeti'ni hedeflemektedir.

 Çalışan ekip üyelerimiz Viessmann  kombi servisi ve bakımı alanında profesyonel kişilerdir. Bu bakımdan tüm işlemler titizlikle yürütülmektedir. Sizde talepte bulunmak için (0212) 447 44 24  numaralarından çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Viessmann Kombi Bakımı

Viessmann kombi bakımı olarak İstanbulun tüm ilçelere servis hizmeti vermekteyiz. Kombi bakımını yaptırmanız cihazınızın çalışma performansını ve ömrünü etkilemektedir. Yanlış bir bakım veya hiç bakım yaptırmamanız olumsuz sonuçlar doğurur. Firma olarak her yıl periyodik olarak Viessmann,  kombi bakım yaptırmanızı öneriyoruz.

Viessmann kombi bakımı ile ekonominizede katkıda bulunursunuz. Bakımı yapılmayan kombiler güç sarfiyatını arttırır ve kabarık faturaların gelmesine neden olur. Kombi bakımı ile bakım sonrasında sıcaklık dağılımı düzelecek, bakımı yapılmayan Viessmann kombi cihazları zaman içerisinde can güvenlğinizi tehlikeye sokabilir.

Viessmann Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

• Kombinizin çalışma performansını etkileyecek tozların temizlenmesi.
• İmbisat(hava tankı) deposunun hava kontrolü.
• Gaz geçiş enjektörlerin temizlenmesi.
• Brülör temizliği.
• Su akış basıncı kontrolü.
• Ateşleme bujilerinin temizliği.
• Radyatör ısı kontrolü.
• Baca çekiş kontrolü.
• Sıcak su derecesi sabitleme.
• Radyatör dönüş filtresinin temizlenmesi.

 Çalışan ekip üyelerimiz Viessmann kombi servisi ve bakımı alanında profesyonel kişilerdir. Bu bakımdan tüm işlemler titizlikle yürütülmektedir. Sizde talepte bulunmak için sitemizden numaranızı bırakarak sizlere ulaşmalarını sağlayabilir veya (0212) 447 44 24 numaralarından çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

 

 


Kombi Arıza Onarım

Kombinizin Bakım Onarım işlemleri Viessman kombi servisi güvencesiyle özenle yapılır. Çağrı merkezlerimizden bilgi alınız.

Kombi Bakım

Kombiniz zaman içerisinde oluşan yıllık bakım ihtiyaçları çeşitli ve tehlikeli arızalara yol açar.

Kombi Arıza

Kombinizde yaşayacağınız herhangi bir arıza durumunda bizleri çağrı merkezlerimizinden arayabilirsiniz.

Servis Hizmeti

Viessman kombi servisi tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir yapmanız gereken bize ulaşmak.


Etiketler : Viessman Kombi Servisi, Kombi, Kombi Bakımı,


Copyright © 2013 - Viessman Kombi Servisi / All Rights Reserved.
Sitemizde yer alan logo ilgili markaya aittir. Markanın özel servis hizmetini vermekteyiz. 2013 ©