Protherm Kombi Servisi

Çağrı Merkezi
0212 447 4 424


Protherm Kombi Servisi - Bakım ve Arıza :


Hizmetlerimiz

Protherm Kombi Servisi

Protherm kombi servisi alanında profesyonel ekip ve kadromuzla İstanbul Avrupa yakasına servis hizmeti vermekteyiz. Haftanın 7 günü; protherm kombi servisi, protherm kombi bakımı ve hizmetleri vermekteyiz. 1 yıl boyunca işçilik ve değişen parça garantisi imkanı sunuyoruz. Prothem kombi servisi talepleriniz için (0212) 447 44 24  no'lu çağrı merkezi numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Tüm protherm kombi modellerine servis hizmeti vermekteyiz. Servis talebinde bulunduğunuz gün içerisinde. İstanbul genelindeki servis araçlarımız en kısa zamanda size ulaşarak sorununuza yerinde çözüm bulacaktır. Protherm kombi teknik servis çalışanlarımız bakım ve servis işlemleri ile ilgilenerek müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Çalışan ekip üyelerimiz protherm kombi servisi ve bakımı alanında profesyonel kişilerdir. Bu bakımdan tüm işlemler titizlikle yürütülmektedir. Sizde talepte bulunmak için (0212) 447 44 24 numaralarından çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.


Protherm Kombi Bakımı

Protherm kombi bakımı olarak Avrupa yakasındaki tüm ilçelere servis hizmeti vermekteyiz. Kombi bakımını yaptırmanız cihazınızın çalışma performansını ve ömrünü etkilemektedir. Yanlış bir bakım veya hiç bakım yaptırmamanız olumsuz sonuçlar doğurur. Firma olarak her yıl periyodik olarak Protherm kombi bakım yaptırmanızı öneriyoruz.

Protherm kombi bakımı ile ekonominize de katkıda bulunursunuz. Bakımı yapılmayan kombiler güç sarfiyatını arttırır ve kabarık faturaların gelmesine neden olur. Kombi bakımı ile bakım sonrasında sıcaklık dağılımı düzelecek, bakımı yapılmayan Protherm kombi cihazları zaman içerisinde can güvenliğinizi tehlikeye sokabilir.


Protherm Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

• Kombinizin  çalışma performansını etkileyecek tozların temizlenmesi.
• İmbisat(hava tankı) deposunun hava kontrolü.
• Gaz geçiş enjektörlerin temizlenmesi.
• Brülör temizliği.
• Su akış basıncı kontrolü.
• Ateşleme bujilerinin temizliği.
• Radyatör ısı kontrolü.
• Baca çekiş kontrolü.
• Sıcak su derecesi sabitleme.
• Radyatör dönüş filtresinin temizlenmesi.

Çalışan ekip üyelerimiz Protherm kombi servisi ve bakımı alanında profesyonel kişilerdir. Bu bakımdan tüm işlemler titizlikle yürütülmektedir. Sizde talepte bulunmak için sitemizden numaranızı bırakarak sizlere ulaşmalarını sağlayabilir veya (0212) 447 44 24  numaralarından çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

 

 


Kombi Arıza Onarım

Kombinizin Bakım Onarım işlemleri Protherm kombi servisi güvencesiyle özenle yapılır. Çağrı merkezlerimizden bilgi alınız.

Kombi Bakım

Kombiniz zaman içerisinde oluşan yıllık bakım ihtiyaçları çeşitli ve tehlikeli arızalara yol açar.

Kombi Arıza

Kombinizde yaşayacağınız herhangi bir arıza durumunda bizleri çağrı merkezlerimizinden arayabilirsiniz.

Servis Hizmeti

Protherm kombi servisi tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir yapmanız gereken bize ulaşmak.


Etiketler : Protherm Kombi Servisi, Protherm Kombi Servisi, Protherm Kombi Servisleri, Protherm Kombi Bakımı, Protherm Kombi Montajı, Protherm Kombi Servis, Kombi Servisi Protherm kombi, istanbul Protherm kombi servisi, beşiktaş Protherm kombi servisi


Copyright © 2014 - Protherm Kombi Servisi / All Rights Reserved.
Sitemizde yer alan logo ilgili markaya aittir. Markanın özel servis hizmetini vermekteyiz. 2013 ©