Ferroli Kombi Servisi

Çağrı Merkezi
0212 447 4 424


Ferroli Kombi Servisi - Bakım ve Arıza :


Hizmetlerimiz

Ferroli Kombi Servisi

Ferroli kombi servisi alanında profesyonel ekip ve kadromuzla İstanbul Avrupa yakasına servis hizmeti vermekteyiz. Haftanın 7 günü; Ferroli kombi servisi, Ferroli kombi bakımı ve hizmetleri vermekteyiz. 1 yıl boyunca işçilik ve değişen parça garantisi imkanı sunuyoruz. Ferroli kombi servisi talepleriniz için (0212) 447 44 24  no'lu çağrı merkezi numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Tüm 
Ferroli kombi modellerine servis hizmeti vermekteyiz. Servis talebinde bulunduğunuz gün içerisinde. İstanbul genelindeki servis araçlarımız en kısa zamanda size ulaşarak sorununuza yerinde çözüm bulacaktır. Ferroli kombi teknik servis çalışanlarımız bakım ve servis işlemleri ile ilgilenerek müşteri memnuniyeti'ni hedeflemektedir.

Çalışan ekip üyelerimiz 
Ferroli kombi servisi ve bakımı alanında profesyonel kişilerdir. Bu bakımdan tüm işlemler titizlikle yürütülmektedir. Sizde talepte bulunmak için (0212) 447 44 24 numaralarından çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Ferroli Kombi Bakımı

Protherm kombi bakımı olarak Avrupa yakasındaki tüm ilçelere servis hizmeti vermekteyiz. Kombi bakımını yaptırmanız cihazınızın çalışma performansını ve ömrünü etkilemektedir. Yanlış bir bakım veya hiç bakım yaptırmamanız olumsuz sonuçlar doğurur. Firma olarak her yıl periyodik olarak Protherm kombi bakım yaptırmanızı öneriyoruz.

Protherm kombi bakımı ile ekonominizede katkıda bulunursunuz. Bakımı yapılmayan kombiler güç sarfiyatını arttırır ve kabarık faturaların gelmesine neden olur. Kombi bakımı ile bakım sonrasında sıcaklık dağılımı düzelecek, bakımı yapılmayan Protherm kombi cihazları zaman içerisinde can güvenlğinizi tehlikeye sokabilir.


Ferroli Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

• Kombinizin  çalışma performansını etkileyecek tozların temizlenmesi.
• İmbisat(hava tankı) deposunun hava kontrolü.
• Gaz geçiş enjektörlerin temizlenmesi.
• Brülör temizliği.
• Su akış basıncı kontrolü.
• Ateşleme bujilerinin temizliği.
• Radyatör ısı kontrolü.
• Baca çekiş kontrolü.
• Sıcak su derecesi sabitleme.
• Radyatör dönüş filtresinin temizlenmesi.

Çalışan ekip üyelerimiz 
Ferroli kombi servisi ve bakımı alanında profesyonel kişilerdir. Bu bakımdan tüm işlemler titizlikle yürütülmektedir. Sizde talepte bulunmak için sitemizden numaranızı bırakarak sizlere ulaşmalarını sağlayabilir veya (0212) 447 44 24  numaralarından çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

 

 


Kombi Arıza Onarım

Kombinizin Bakım Onarım işlemleri Ferroli kombi servisi güvencesiyle özenle yapılır. Çağrı merkezlerimizden bilgi alınız.

Kombi Bakım

Kombiniz zaman içerisinde oluşan yıllık bakım ihtiyaçları çeşitli ve tehlikeli arızalara yol açar.

Kombi Arıza

Kombinizde yaşayacağınız herhangi bir arıza durumunda bizleri çağrı merkezlerimizinden arayabilirsiniz.

Servis Hizmeti

Ferroli kombi servisi tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir yapmanız gereken bize ulaşmak.


Etiketler : Ferroli Kombi Servisi, Kombi, Kombi Bakımı,


Copyright © 2013 - Ferroli Kombi Servisi / All Rights Reserved.
Sitemizde yer alan logo ilgili markaya aittir. Markanın özel servis hizmetini vermekteyiz. 2013 ©